Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Montaż i wymiana zamków Środa Wielkopolska

Montujemy i wymieniamy zamki

Pogotowie zamkowe Środa Wielkopolska to zespół najlepiej Wymiana zamka w drzwiach Środa Wielkopolskawyszkolonych i wysoko wykwalifikowanych ślusarzy na rynku. Montaż i wymiana zamków to nasza codzienna praca. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie oraz z najwyższym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Ślusarze z pogotowia zamkowego zajmują się wymianą zamków w Środzie Wielkopolskiej.

Montaż zamków to nasze zadania i wykonujemy je z wielką starannością oraz zaangażowaniem. Także wymiana zamków należy do codziennych czynności naszych specjalistów – ślusarzy. Zakładanie zamków w Środzie Wielkopolsce to nasza specjalność. Zajmujemy się także montowaniem zamków. W ciągłej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Są to urządzenia najwyższej klasy, znanych w świecie producentów. Urządzenia te dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i spokoju. My z kolei, między innymi, doradzamy Klientom w jaki sposób serwisować zamki i jak o nie dbać, by bezawaryjnie służyły Klientom przez wiele lat.

Szkolimy ślusarzy

Pogotowie zamkowe Środa Wielkopolska zatrudnia tylko najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy, gdyż wierzymy, ze tylko wiedza daje nam wiele możliwości, w tym bezinwazyjnego otwierania zamków i drzwi. Systematycznie bierzemy udział w licznych branżowych szkoleniach, co daje nam przewagę nad konkurencją. Polecamy nasze usługi ślusarskie na najwyższym światowym poziomie! Nasi ślusarze potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie modele drzwi dostępne na polskim rynku. W czasie pracy posługujemy się wyłącznie najlepszym sprzętem, który pozwala nam precyzyjnie wykonywać powierzone nam zadania ślusarskie.

Całodobowa pomoc

Pogotowie ślusarskie Środa Wielkopolska pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i wszystkie święta. W branży ślusarskiej jesteśmy najlepsi. Teraz ze zgłoszeniem awarii zamka nie muszą czekać Państwo do rana. Śmiało można do nas dzwonić także w środku nocy – przyjedziemy pod wskazany adres by pomóc Klientom w usuwaniu awarii zamków każdego rodzaju. Telefon 600-277-499 czynny jest przez całą dobę, więc zachęcamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich.

Świadczymy również usługi tj.:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
inne usługi ślusarskie

Call Now Button