Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW SUCHY LAS

Budujesz dom? Właśnie kupiłeś mieszkanie z drugiej ręki? DobrymWymiana zamka w drzwiach Suchy Las posunięciem będzie zadbanie o bezpieczeństwo domu już od samego początku. Zainwestuj w dobre drzwi antywłamaniowe i solidny zamek, który będzie strzegł bezpieczeństwa Twojego domu przez wiele lat. Pamiętaj jednak, że sam zamek nie gwarantuje bezpieczeństwa. Dopiero prawidłowo, solidnie założony mechanizm zapewnia to, co chcesz osiągnąć: bezpieczeństwo.

Nasze pogotowie zamkowe w Suchym Lesie oferuje kompleksową wymianę zamków mieszkania. Jeżeli zamek został już zakupiony, nasi ślusarze przyjadą w miejsce wskazane przed Klienta i podejmą czynności, które mają na celu prawidłowo odinstalować zamek, a następnie przygotować powierzchnię drzwi do instalacji kolejnego. Mocowanie zamka nastąpi w sposób solidny sprawiając, że będzie on służył przez wiele lat. Jeżeli nie są jednak Państwo jeszcze zdecydowani na konkretny model, nasi ślusarze chętnie pomogą Państwu dokonać prawidłowego wyboru. Dostosowując wymagania Klienta i budżet, jaki chce przeznaczyć na ten produkt, nasz ślusarz wybierze najlepsze rozwiązanie.

Wymiana zamka to jedna z czynności towarzysząca osobom, które właśnie zbudowały dom. W momencie wykończenia domu warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie – nie warto narażać się na kradzieże już w momencie zbudowania domu! Dodatkowo nasi ślusarze chętnie pomogą zainstalować systemy alarmowe, karty dostępu i kamery przemysłowe. Jeżeli myślą Państwo o rozbudowanym systemie zabezpieczeń zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasze pogotowie ślusarskie Suchy Las zajmuje się profesjonalnym zaprojektowaniem systemów bezpieczeństwa.

Doskonale znamy produkty czołowych firm ślusarskich – m.in. cenioną firmę Gerda. Współpracujemy ze szwajcarską firmą KESO, która posiada w swojej ofercie nowoczesne zamki kodowe, które umożliwiają spersonalizowanie dostępu i w dowolnej chwili można je rozkodować. Zgubienie klucza w tym przypadku nie jest problemem – wystarczy ponownie zakodować zamek i cieszyć się bezpieczeństwem. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu ze ślusarzami z Suchego Lasu – przedstawimy Państwu ofertę.

Wymiana zamków powinna nastąpić zawsze, gdy zgubili Państwo klucze i nie jesteście Państwo w stanie rozkodować zamka (tak jest w przypadku tradycyjnych zamków). W momencie, gdy czują Państwo trudność i opór podczas otwierania i zamykania zamka, powinni Państwo skontaktować się ze ślusarzem, który oceniając stopień eksploatacji zamka albo zarekomenduje naprawę, albo wymianę na całkowicie nowy model.

Wymianę zamków prowadzimy całodobowo na terenie Suchego Lasu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – mają Państwo gwarancję najlepiej wykonanej usługi.

Zapraszamy do współpracy – 600-277-499.

W miejscowości Suchy Las wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button