Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW SUCHY LAS

Jeżeli przynajmniej raz zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie doskonaleAwaryjne otwieranie aut Suchy Las wiesz, jak problematyczne bywa utracenie kluczyków. Zagubienie jedynego egzemplarza klucza bądź zamek, który odmawia posłuszeństwa (bo np. zamarzł) nie należą do przyjemnych wydarzeń. Kolejom losu nie możesz zapobiec, jednak posiadając numer do ślusarza żadne wydarzenie związane z awarią zamka nie będzie Ci straszne.

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu w Suchym Lesie to usługa, o której istnieniu powinien wiedzieć każdy kierowca. W sytuacji awarii okazuje się, że stres związany z zagubieniem klucza czy zatrzaśniętymi kluczami bywa po prostu niepotrzebny. Jeżeli zdecydujemy się na usługę awaryjnego otwierania auta, powinniśmy bezwzględnie pamiętać o sprawdzeniu kompetencji ślusarza. Nasi eksperci to pracownicy techniczni uprawnieni do wykonywania usług związanych z awaryjnym otwieraniem, a więc nie powinni mieć Państwo obaw o ich kompetencje. Posiadamy licencję policji, a więc dzięki temu możemy weryfikować tożsamość Klientów upewniając się, że nie działamy na niekorzyść właściciela samochodu. Posiadamy również wiele certyfikatów, które dokumentują nasze umiejętności i wiedzę.

Nasi ślusarze z Suchego Lasu chętnie pomogą Państwu rozwiązać problem związany z niepoprawnie działającym zamkiem. Zepsuty kluczyk, nagłe rozładowanie baterii w samochodzie czy utrata kluczyka to już nie problem.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyjściu z problematycznej sytuacji, wykonując powierzone nam obowiązki szybko i sprawnie. Dorabiamy kluczyki posiadające tzw. immobilizer, kopiujemy klucze cyfrowe, naprawiamy alarmy, otwieramy systemy zabezpieczeń, również bagażnika. Nie są nam straszne kluczyki zacięte w stacyjkach, otwieramy samochody znanych marek (Audi, Mercedes, BMW, Fiat) oraz tych bardziej niszowych. Otwieranie zabytkowych samochodów, autobusów i ciężarówek również znajduje się w zakresie naszej usługi awaryjnego otwierania samochodów.

Otworzone auto powinno nadal posiadać sprawny zamek. Dlatego zanim nasz ślusarz rozliczy się z Państwem, sprawdzi czy zamek działa. Jeżeli nie, możliwa jest naprawa zamka w okazyjnej cenie.

Nasze pogotowie zamkowe w Suchym Lesie oferuje bezpłatny, całodobowy dojazd do Klienta. Liczy się dla nas dobrze wykonana usługa i satysfakcja Klienta. Otwieranie auta przez nas jest całkowicie nieinwazyjne, nie zaznają Państwo uszkodzenia karoserii czy zarysowań.

Awaryjne otwieranie aut w momencie, gdy zaciął się kluczyk albo utraciłeś jedyny komplet kluczy? Zadzwoń do nas i przekonaj się, co oznacza dobra usługa ślusarska – 600-277-499.

W miejscowości Suchy Las wykonujemy również inne usługi ślusarskie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

 

Call Now Button