Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Wkładka do drzwi Dierre MIA

Wkładka do drzwi Dierre MIA

Interesuje Cię cena wkładki MIA do zamka w drzwiach antywłamaniowych? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego korzystanie z niej jest takie wygodne? A może szukasz informacji o wymianie wkładki MIA? Zobacz, co warto wiedzieć i w czym może Ci pomóc specjalista z profesjonalnego punktu Pogotowia ślusarskiego.

 

Wkładka do drzwi Dierre MIA – skuteczna i wygodna

Popularna wkładka do drzwi Dierre MIA jest jednym z polecanych produktów z zakresu zabezpieczeń domowego użytku. To opatentowane rozwiązanie chroni dobytek w domach i mieszkaniach. W jaki sposób? Ten innowacyjny produkt można wymienić nawet samemu, a łatwość obsługi oraz wytrzymałość sprawiają, że wkładkę MIA rekomendują także profesjonalni ślusarze z zaufanego Pogotowia zamkowego. Jeśli zgubisz klucze do mieszkania, na pewno pojawi się stres i napięcie, jednak w przypadku rozwiązania od tego producenta zamków i wkładek można sobie szybciej poradzić z rozwiązaniem całego problemu. Nie ma tutaj potrzeby wymiany zamka czy przeprowadzania specjalistycznego serwisu zamków. Wszystko, co należy zrobić, to sama wymiana wkładki MIA – cena będzie więc obejmowała jedynie mechanizm i będzie kształtowała się w okolicach dwustu kilkudziesięciu złotych. Jak zapewnia producent zamków Dierre, wymiana wkładki MIA zajmuje kilka minut i ze względu na łatwość obsługi można jej dokonać samodzielnie.

Jak wymienić wkładkę do drzwi Dierre MIA?

Do wymiany wkładki MIA potrzebny będzie tylko śrubokręt krzyżakowy. Cały proces przebiega w pięciu dość łatwych krokach, z którymi większość osób poradzi sobie bez żadnych problemów. W pierwszym etapie należy zdjąć zaślepkę, która znajduje się poniżej klamki do drzwi. Dalej trzeba wsunąć klucz w otwór i przekręcić go dwa obroty w prawą stronę. Wówczas cała wkładka do zamka będzie widoczna w otworze. W trzecim kroku chwytamy wkładkę znajdującą się w drzwiach za pomocą specjalnego plastikowego chwytaka. Wyciągamy wkładkę po odkręceniu z obu stron śrubek za pomocą płaskiego śrubokręta. Nową wkładkę do drzwi umieszczamy tak samo w chwytaku i wprowadzamy na miejsce jej poprzedniczki. Teraz wystarczy przykręcić śrubki i włożyć nowy klucz oraz przekręcić nim dwa razy w lewo. W ostatnim kroku umieszczamy zaślepkę na miejscu. Cały proces nie jest skomplikowany, ale zawsze w razie pytań o ceny wkładki Dierre MIA albo o jej wymianę warto zgłosić się do polecanego punktu Pogotowia zamkowego. Pracujący w nim ślusarze odpowiedzą na pytania oraz zaoferują fachowe usługi ślusarskie, których wykonanie można zlecić aż 7 dni w tygodniu.

Call Now Button