Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

System klucza Master Key i jego cena

System klucza Master Key i jego cena

System klucza Master Key to coraz popularniejsze rozwiązanie, które gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Zamiast całego pęku kluczy dysponujemy tylko jednym. Przy o wiele większej wygodzie poziom bezpieczeństwa, które zapewniają nam zamontowane w domu zamki do drzwi, pozostaje równie wysoki. Sprawdź, jaka cena Master Key będzie pociągała za sobą tak pożądaną jakość i wygodę na co dzień.

 

Master Key – rewolucja w zabezpieczeniach domowych

Zabezpieczenie domu lub dużej firmy to jeden z najważniejszych obowiązków, jaki spoczywa na posiadaczach nieruchomości. Nie zawsze jednak stosujemy rozwiązania wygodne i polecane przez ślusarzy, a są przecież w zasięgu naszej ręki. Nowoczesną ofertą promowaną przez Pogotowie zamkowe jest system klucza Master Key. Przełom w takich rozwiązaniach polega na dowolnej konfiguracji dostępu do konkretnych pomieszczeń w budynku. Gdy więc zamawiamy usługi ślusarskie, to przy okazji warto zapytać o takie technologie. Nie są kosztowne, a jednocześnie zagwarantują nam o wiele większą wygodę w obszarze zabezpieczenia domu lub budynku gospodarczego.

Niskie koszty i trwałe zabezpieczenie – cena Master Key

Zatrzaśnięty klucz w mieszkaniu lub po prostu popsuta wkładka do drzwi pociąga konieczność zamówienia usługi montażu i wymiany zamków. Z reguły takich napraw nie przeprowadzamy sami, bo można wyrządzić więcej szkód, psując zamek czy nasze drzwi. Lepiej zamówić usługę ślusarską w Pogotowiu zamkowym. Specjaliści mogą nam polecić także ten nowoczesny system zabezpieczeń. Koszty usługi nie są wysokie, a niewiele zapłacimy też np. za zamek wierzchni w technologii System Master Key – cena to niecałe 220 zł. Zbliżony cenowo jest również zamek kasetowy, który kosztuje ok. 150-200 zł. Z kolei kłódka nierdzewna dostępna jest od. 150 zł, a w zamian otrzymujemy trwałe zabezpieczenie.

Różnorodność zamków do drzwi i jeden klucz

Główną ideą powstania tego systemu jest wygoda klienta. Decydując się na takie zabezpieczenia, możemy zrezygnować z kilku lub kilkunastu kluczy. Od tej pory będziemy mieli przy sobie tylko jeden klucz generalny. Wspomniana dowolna konfiguracja dostępu to możliwość otwierania nim wszystkich zamków w budynku, podzielonych na grupy lub indywidualnie. Jak potwierdzają specjaliści z Pogotowia ślusarskiego, takie rozwiązanie jest coraz częściej wykorzystywane w firmach, galeriach handlowych, ale także urzędach i spółdzielniach. Poza tym bardzo ważną cechą systemu Master Key (cena to zawiera) jest klucz posiadający patent, zabezpieczony przed kopiowaniem.

Call Now Button