Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW STĘSZEW

Serwis zamków renomowanych marek

Niezależnie od tego, jak dobrze wykonany jest przedmiot codziennego Naprawa zamków w drzwiach Stęszewużytku, prędzej czy później ulegnie zniszczeniu. Podobnie jest z zamkami, które pod wpływem codziennego użycia ulegają eksploatacji. Zepsuty zamek to sytuacja, której każdy odpowiedzialny właściciel mieszkania powinien się wystrzegać – a w przypadku, gdy zamek się zepsuje, jak najszybciej naprawić go, sięgając po pomoc ekspertów. Nasze pogotowie ślusarskie w Stęszewie świadczy usługę naprawy zamków – niezależnie od pory dnia, godziny czy dnia tygodnia. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych Klientów.

Naprawa zamków na najwyższym poziomie

Naprawa zamków często jest potrzebna w momencie, gdy nasz zamek całkowicie się zaciął – zdarza się bowiem, że usługa awaryjnego otwierania zamków to za mało, aby rozwiązać problem. Aby zapewnić sobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa, może być potrzebne wykonanie usługi naprawy zamka. Jeśli jednak okazałoby się, że naprawa przyniesie krótkotrwałą pomoc, gdyż zamek jest doszczętnie zniszczony, nasz ślusarz oferuje wykonanie usługi montażu zamków. Zawsze jesteśmy przygotowani na przypadki – nasi ślusarze posiadają przy sobie zamki, które mogą dla Państwa zamontować.

Co powoduje zepsucie zamków?

  • Nieprawidłowe mocowanie zamków, nieodpowiedni dobór zamka do modelu drzwi;
  • Trzaskanie drzwiami, otwieranie zamków z użyciem siły, szarpanie drzwiami – doprowadza nie tylko do zepsucia zamka, ale i do poważnego uszkodzenia drzwi, które często były dość kosztowne;
  • Dobór produktów słabej jakości bądź podróbek popularnych marek ślusarskich;
  • Nieprawidłowe przechowywanie kluczy – wraz z twardymi przedmiotami. Otwieranie kluczami butelek czy słoików powoduje odkształcanie się kluczy, a co za tym idzie – uszkodzenia mechanizmu zamka;
  • Amatorskie próby otwierania bądź zainstalowania zamka także mogą być przyczyną awarii.

Nasze pogotowie ślusarskie w Stęszewie wykonuje usługę naprawy zamków całodobowo. Zawsze, gdy jesteśmy potrzebni, przyjeżdżamy w przeciągu kilku minut.

Jeżeli potrzebują Państwo usługi naprawy zamków w Stęszewie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze pogotowie ślusarskie czeka na Państwa zgłoszenia pod specjalną infolinią: 600-277-499. Zapraszamy do kontaktu!

W miejscowości Stęszew wykonujemy również inne usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków

Call Now Button