Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

NAPRAWA ZAMKÓW DOPIEWO

NAPRAWIMY KAŻDY ZAMEK!

Pogotowie zamkowe Dopiewo to część ogólnokrajowej firmyNaprawa zamków Dopiewo posiadającej oddziały w wielu polskich miastach. Na rynku ślusarskim działamy już od ponad 25 lat!

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że każdy zamek po długim okresie bezawaryjnej pracy może zacząć się zacinać lub po prostu się zepsuć. Dzieje się tak, gdyż zamki, tak jak inne dostępne na rynku urządzenia, posiadają swoją określoną żywotność. Jeśli zauważą Państwo, że zamek nie działa jak niegdyś, warto sprawdzić jego niezawodność wzywając ślusarzy pogotowia zamkowego w Dopiewie. Przyjedziemy do Państwa i sprawdzimy, co dzieje się z zamkiem i czy nadal nadaje się on do użytku.

Zarówno dla nas, jak i dla Państwa bezpieczeństwo jest najważniejsze. Szczególnie istotne jest poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów w ich domach. Chcemy, abyście byli Państwo pewni, że zamek działa bez zastrzeżeń, a Wy oraz Wasi najbliżsi jesteście dobrze chronieni przez system zamkowy i drzwiowy, z jakiego korzystacie.

REPARACJA LUB WYMIANA – DLA BEZPIECZEŃSTWA KLIENTA

Niezwłocznie po przyjęciu zlecenia przyjedziemy, by sprawdzić co dzieje się z zamkiem. Po przetestowaniu go, nasi ślusarze zdecydują, czy możliwa jest naprawa zamków, czy też konieczna będzie ich wymiana na nowe.

Przy każdej wizycie ślusarza z pogotowia zamkowego w Dopiewie Klienci są instruowani jak należy o zamek dbać, czym konserwować mechanizm, by działał i służył bez zarzutów przez długi czas. Ponadto po wymianie zamków na nowy, nasi fachowcy dokładnie sprawdzają, czy wszystko działa w najlepszym porządku, czy zamki nie zacinają się i czy Klienci mogą pozostać w domostwie i czuć się bezpiecznie. Dajemy gwarancje najwyższej jakości usługi – od naprawy zamków poprzez montaż i wymianę zamków, aż po ich pełen serwis i konserwację. Jesteśmy profesjonalistami, którzy kompleksowo zajmują się awariami zamków.

ZLECENIE PRZYJMIEMY O KAŻDEJ PORZE

Problem z zamkiem? Zadzwoń bez obaw pod numer 600-277-499. Ślusarze pogotowia zamkowego w Dopiewie przyjadą do każdej awarii zamka – o każdej porze. Działamy całodobowo, dlatego śmiało dzwońcie do nas przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Nasz zespół fachowców, który wspólnie tworzymy, kieruje się zasadą, iż dyspozycyjność o każdej porze dnia i nocy jest konieczna w branży ślusarskiej. Dlatego polecamy nasze całodobowe usługi!

Wykonujemy również inne usługi w Dopiewie:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków

Call Now Button