Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW POBIEDZISKA

Zamki antywłamaniowe do drzwi – Gerda, Dierre, Keso i inne

Zamki powinny chronić nas i naszych najbliższych. Powinny ochraniaćMontaż zamków Pobiedziska nasze dobra materialne, siedzibę naszej firmy i zapewniać nam komfort.  Warto więc zwracać uwagę na jakość i sprawność naszych zamków, które chronią nasze mieszkanie. Wybierajmy zamki, które wykonane są z wysokiej jakości produktów, które produkowane są przez sprawdzone firmy, takie jak Gerda, Dierre czy Keso. Zamek kiepskiej jakości, który zainstalowany jest w drzwiach naszego mieszkania to w zasadzie to samo, co brak zamka!  Wiekowe zamki często wymagają wymiany – aby nadal nasze mieszkanie było bezpieczne, należy wykonać usługę montażu i wymiany zamków, powierzając ją profesjonalistom – takim jak ślusarze, którzy pracują w naszym pogotowiu ślusarskim w Pobiedziskach. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest montaż i wymiana zamków w Pobiedziskach.

Obsługujemy klientów z Pobiedzisk i okolic

Jesteśmy pogotowiem zamkowym oferującym usługi w całym mieście. Nasze wieloletnie doświadczenie to tylko jeden z powodów, dla którego warto nam zaufać. Fachowo zajmujemy się branżą ślusarską, posiadając status eksperta. Jesteśmy częścią największej w Polsce firmy, która posiada pogotowia ślusarskie w każdym większym mieście w naszym kraju. Gwarantujemy więc zadowolenie i jakość naszych usług. Nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę – nowinki technologiczne nie mają dla nas tajemnic, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi zdobyczami techniki.

Wymianę zamka zleć sprawdzonym ślusarzom

Nasze pogotowie zamkowe w Pobiedziskach zajmuje się nie tylko wymianą zamków, ale także sprzedażą i dystrybucją oryginalnych produktów. Jesteśmy  jedynym, autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy KESO w Polsce. Firma Keso w swojej ofercie posiada klucze, nakładki i zamki najwyższej jakości. Popularne są klucze kodowe tej firmy, które posiadają możliwość spersonalizowania dostępu każdego klucza w dowolny sposób. Każdy klucz może posiadać dostęp ograniczony godzinowo, dzięki temu właściciel mieszkania ma całkowitą kontrolę nad dostępem do mieszkania. Klucze Keso znalazły zastosowanie nie tylko w dużych firmach, ale i u prywatnych osób, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa – zapytaj naszego bytomskiego ślusarza o ofertę, a on z pewnością wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu i wymiany zamków każdego, kto posiada wiekowe zamki w drzwiach swojego domu lub mieszkania. Wymiana zamków odświeży system zabezpieczeń, który zaopatrzony w nowe zamki będzie działał bez żadnych zarzutów.

Jesteśmy dla Państwa 7 dni w tygodniu

Usługę wymiany zamków nasze pogotowie zamkowe w Pobiedziskach świadczy całodobowo – wystarczy zadzwonić i umówić wizytę naszego ślusarza. Ciesz się wysoką jakością usługi, szybką i sprawną wymianą zamków – doradzimy, zamocujemy zamek perfekcyjnie abyś cieszył się komfortem przez wiele lat. Zadzwoń do nas – 600-277-499

Wykonujemy również inne usługi w Pobiedziskach:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków

Call Now Button