Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Jak otworzyć zamek meblowy?

Zgubiony klucz do zamka meblowego – co dalej?

Klucze do zamków w meblach są wyjątkowo drobne i o ile nie tkwią na swoim stałym miejscu, mogą się łatwo zgubić. Kiedy nie można znaleźć takiego kluczyka, trzeba będzie w inny sposób dostać się do szafki czy komody. Niektóre osoby stawiają na siłowe rozwiązania i w ten sposób próbują otworzyć zamek bez klucza. Jak łatwo się domyślić, szanse na sukces są tutaj niepełne – nigdy nie wiadomo, jak mocno będzie opierał się mechanizm. A poza tym dość łatwo o kosztowne w późniejszych naprawach uszkodzenia. Na przykład może się zdarzyć tak, że zamek będzie wyrwany z drzwi meblowych albo gdy ktoś zdecyduje się go rozwiercić – również nie będzie nadawał się już do użytku. Lepiej zapobiegać tego typu dodatkowym szkodom, tym bardziej, że cała sytuacja ze zgubionym kluczykiem do zamka meblowego może być już dość irytująca. Zamiast tego nieprzyjemnego scenariusza lepiej postawić na lepsze rozwiązanie o stuprocentowej skuteczności. Zapewni je doświadczony ślusarz z Pogotowia zamkowego, który zna się na awaryjnym otwieraniu zamków każdego typu.

Ślusarze wiedzą, jak otworzyć zamki meblowe

Grono specjalistów, którzy realizują usługi ślusarskie w Poznaniu, znane jest ze swojej rzetelności i niezawodności. Te cechy w dużej mierze przesądzają o tym, że tak wielu klientów wybiera nasze Pogotowie ślusarskie. W szerokiej ofercie znajduje się także otwieranie zamków, które zawsze ma miejsce w profesjonalnych oraz bezpiecznych warunkach. Dotyczy to nie tylko zamków w drzwiach wejściowych czy samochodowych, lecz również tych w skrytkach i meblach. Otwieranie zamka meblowego wymaga bowiem równie dużej precyzji, a przydaje się przy nim także spora doza doświadczenia, która cechuje techników z Pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Mimo, że nie jest to skomplikowany mechanizm, lepiej powierzyć zadanie w fachowe ręce, zamiast wybierać amatorskie próby i później męczyć się z organizowaniem nowego zamka lub obcować ze znacznie obniżoną estetyką mebli domowych.

Otwieranie zamków meblowych w Poznaniu 7 dni w tygodniu

Działalność Pogotowia zamkowego prowadzona jest przez cały tydzień, a nasi technicy pozostają na dyżurach 24-godzinnych, by w razie bardzo pilnych sytuacji móc zareagować od razu. W przypadku otwierania zamka meblowego będziemy w stanie poradzić sobie z nim w bardzo krótkim czasie, jednak uprzednio należy rozpoznać, czy to zamek wpuszczany, czy nakładany. Nasz ślusarz rozpozna rodzaj i podejmie odpowiednie kroki, by szybko uporać się z awaryjnym otwieraniem. Wybierz specjalistów z Pogotowia zamkowego z Poznania – telefon: 600-277-499

Call Now Button