Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Co to jest Master Key?

Co to jest Master Key

Czy zastanawiasz się, czym jest system Master Key? Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w swoim domu, aby być spokojnym o najbliższych oraz własne mienie? Zależy Ci nie tylko na funkcjonalności, ale także na wygodzie? Jeśli odpowiadasz twierdząco na te pytania, zobacz koniecznie, co to jest Master Key i jak profesjonalni ślusarze mogą pomóc w zabezpieczeniu domów oraz mieszkań i lokali firmowych.

 

Rewolucyjne system klucza Master Key

Zastanawiasz się nad tym, czy można wiele kluczy zastąpić jednym? Okazuje się, że jest to możliwe przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego wskaźnika bezpieczeństwa. Gwarantuje to Master Key, czyli system klucza generalnego. Takie rozwiązania polecają wszyscy doświadczeni ślusarze, także specjaliści z renomowanego Pogotowia zamkowego. Ta technologia gwarantuje nam wykorzystanie jednego klucza, zamiast wielu do większej liczby zamknięć. Z pewnością w przeszłości zamawiając usługi ślusarskie, zastanawiałeś się nad tym, czy można by zastąpić ciężki pęk kluczy jednym, a przy okazji wciąż czuć się bezpiecznie. Teraz dzięki Master Key jest to możliwe, a w konsekwencji znacznie ułatwi nam życie.

Wymiana zamka na nowszy typ

Możliwe, że akurat zatrzasnąłeś klucz w mieszkaniu albo stary zamek do drzwi się popsuł. Wtedy wpadamy w złość i już obliczamy koszty naprawy. Znacznie prościej jest zamówić montaż i wymianę zamków w Pogotowiu zamkowym, a jednocześnie wybrać właśnie system Master Key. Takie technologie mają szereg różnych zastosowań. W praktyce tego typu system może być złożony z rozmaitych wkładek bębenkowych, ale także kłódek oraz wkładów stosowanych w zamkach nawierzchniowych. Jak informują nas ślusarze z Pogotowia zamkowego, tego typu zabezpieczenia mogą być również stosowane w zamkach przemysłowych i meblowych.

System jednego klucza – bezpieczne zamki do drzwi

Już po krótkim czasie od zamontowania tego typu zamków do drzwi zauważymy ogromną różnicę w użytkowaniu naszej nieruchomości lub pomieszczeń biurowych. Profesjonalny ujednolicony system zamknięć oferowany przez Pogotowie ślusarskie ma zastosowanie w domach jednorodzinnych oraz niedużych firmach, gdzie z reguły dostęp do pomieszczeń nie musi być bardzo zróżnicowany. Jest to konieczne ze względów praktycznych, a więc to idealna okazja, aby zamontować system klucza generalnego. Układ centralnego otwierania zapewnia użytkownikom całkowitą kontrolę nad wszystkimi pomieszczeniami. To ogromna wygoda i większe bezpieczeństwo. Łatwiej także chronić jeden klucz. Szczegółowych informacji udzielają dobrzy ślusarze z Pogotowia zamkowego.

Call Now Button