Szybki i precyzyjnie działający serwis ślusarski
Zadzwoń! 600-277-499

Awaryjne otwieranie mieszkań Oborniki

Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi?

To pytanie najlepiej skierować do specjalistów. Nie warto próbowaćAwaryjne otwieranie mieszkań Oborniki samemu awaryjnie otwierać zatrzaśniętych drzwi. Nie należy również zlecać tak skomplikowanej usługi ślusarskiej domorosłym „fachowcom” lub przysłowiowym „złotym rączkom”. Cała sprawa może skończyć się zepsutym zamkiem, uszkodzonymi drzwiami, czy zniszczoną futryną. Naprawa tych rzeczy może być bardzo kosztowna.

Znacznie rozsądniej jest zwrócić się o pomoc do specjalistów. Pogotowie zamkowe Oborniki zatrudnia najwyższej klasy ślusarzy, którzy posiadają właściwe doświadczenie, umiejętności i wiedzę niezbędne do awaryjnego otwierania drzwi. Co więcej, posiadają oni także specjalistyczne narzędzia, bez których taka naprawa jest nieskuteczna i grozi całkowitym uszkodzeniem zamka.

Awaryjne otwieranie drzwi – na czym polega?

Awaryjne otwieranie mieszkań wykonują tylko najwyższej klasy specjaliści, którzy doskonale znają się na zamkach. Taka usługa ślusarska polega na bezinwazyjnym otwieraniu drzwi od mieszkania w sytuacji, kiedy właściciel zgubił klucz, nie posiada go przy sobie a drzwi od mieszkania wyposażono w mechanizm samozatrzaskowy. Wbrew pozorom, są to dość częste sytuacje i przydarzają się zarówno młodym, jak  i dojrzałym osobom.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Obornikach kilka razy w tygodniu pomagają mieszkańcom właśnie w takich wypadkach. Potrafią oni wykonać otwieranie zamków bez użycia klucza. Co ważne, nie niszczą go, zatem po interwencji nie ma konieczności wymiany zamków. Taka usługa ślusarska nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów.

Otwieranie mieszkań to domena specjalistów. Warto o tym pamiętać, kiedy zatrzaśniemy drzwi spiesząc się do pracy czy na ważne spotkanie. W tedy wystarczy zadzwonić do Pogotowia zamkowego Oborniki – tel. 600-277-499. Nasi ślusarze do takich zadań, jak awaryjne otwieranie drzwi zawsze podchodzą w sposób priorytetowy i wykonują je bezzwłocznie po zgłoszeniu.

Pracujemy codziennie

Pogotowie zamkowe w Obornikach pracuje przez 24 godziny na dobę. Dostępni pod telefonem jesteśmy zawsze. Wystarczy zadzwonić i zamówić usługę awaryjnego otwierania mieszkań! Zapraszamy i polecamy się!

Wykonujemy również inne usługi ślusarskie w Obornikach:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie

Call Now Button