Zamki wpuszczane

Zamki wpuszczaneZamki wpuszczane do drzwi Poznań – oferujemy Państwu urządzenia chroniące mienie najlepszych na rynku producentów. Stanowią one najważniejszą część całego systemu zamkowego. Znajdujący się wewnątrz drzwi mechanizm pozwala na odpowiednie zabezpieczenie Państwa domu lub biura. Zamki wpuszczane do drzwi zewnętrznych gwarantują bezpieczeństwo na właściwym, wysokim poziomie.
Montaż urządzeń zabezpieczających mienie dobrze jest zlecić wykwalifikowanym fachowcom. Takimi z pewnością są nasi ślusarze, którzy dzięki wiedzy oraz zdobywanym każdego dnia umiejętnościom, wykonają tę pracę sprawnie oraz precyzyjnie.
 
Zamki wpuszczane Poznań oferowane przez naszą firmę, wyprodukowane są z najlepszych, trwałych materiałów.
Każdorazowo przed montażem urządzeń chroniących mienie ustalamy z Klientem jaki zamek będzie dla niego odpowiedni. Do Państwa dyspozycji przekazujemy wkładki bębenkowe, zasuwkowe oraz bezkluczowe. Dokładnie sprawdzamy każdy zamek, aby mieć pewność, że będzie on spełniał swoją podstawową funkcję – ochronę Państwa mienia. Zapewniamy, że zlecenie nam wykonania montażu zamków wpuszczanych, to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie.
 
Zapraszamy!
Telefon: 618-246-878
Czynne: 24 h / dobę


W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie zamka bez kluczyka
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami