Wymiana zamka

Wymiana zamkaWymiana zamka w drzwiach to usługa, którą poznańskie Pogotowie ślusarskie wykonuje wielokrotnie każdego dnia. Polega ona na wymianie uszkodzonego lub zużytego urządzenia chroniącego mienie - na zupełnie nowe.
Nasi ślusarze każde zlecenie wykonują na najwyższym poziomie, zwracając uwagę na najmniejsze detale. Dzięki ich doświadczeniu oraz umiejętnościom, wymiana zamka jest usługą, która zawsze przebiega sprawnie oraz precyzyjnie.
 
Wymiana zamka w drzwiach Poznań jest nam zlecana przez wielu mieszkańców tego miasta, którzy liczą na szybko i profesjonalnie wykonaną usługę. Jako Pogotowie ślusarskie jesteśmy dostępni całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, na przybycie naszego specjalisty będą Państwo czekali nie dłużej niż zaledwie kilka minut! Niezwłocznie po przyjęciu zlecenia do realizacji, przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia, by szybko uporać się z awarią zamka.
 
Zajmujemy się serwisowaniem wiodących na rynku systemów zabezpieczających mienie. W naszej ofercie znajduje się wymiana zamka Gerda oraz wymiana zamka Dierre. Urządzenia te posiadają stosowne atesty i certyfikaty, świadczące o ich wysokiej jakości.
Wymiana zamka to usługa, którą warto zlecić fachowcom z Pogotowia ślusarskiego w Poznaniu!
 
Zapraszamy!
Telefon: 618-246-878
Czynne: 24 h / dobę

W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie zamka bez kluczyka
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami