Usługi ślusarskie Poznań Winogrady

Usługi ślusarskie Poznań WinogradyNasze pogotowie ślusarskie posiada kilka filii w Poznaniu, każda z nich podlega pod dedykowaną dzielnicę. Jedną z nich są Winogrady, którymi opiekujemy się całodobowo. Świadczymy usługi ślusarskie wszelkiego rodzaju, począwszy od standardowej usługi dorabiania kluczy poprzez montaż, wymianę i naprawę zamków, a kończąc na awaryjnym otwieraniu zamków mieszkań, domów i samochodów.
 
Dobry ślusarz to osoba, która jest ekspertem w swoim fachu, jest uprzejmy i posiada bardzo dobre podejście do klienta. Nasi ślusarze to najlepsi specjaliści w mieście, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie oraz wiedzę, która wraz z rozwojem techniki jest aktualizowana za pomocą wszelkiego rodzaju szkoleń ślusarskich, na których prezentowane są najnowsze osiągnięcia techniki wykorzystywane w naszej branży. Jeśli szukasz więc pogotowia ślusarskiego na Winogradach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich.

Zaufaj fachowcom z doświadczeniem w branży

Wiemy, że czas jest często najważniejszą wartością dla naszych klientów. Wiemy również, że takie sytuacje jak zatrzaśnięcie kluczy w aucie albo zagubione klucze mieszkania to wydarzenia, które wiążą się ze stresem. Zatrzaśnięte drzwi lub zablokowany zamek może okazać się koszmarem, który opóźni ważne spotkanie z klientem lub przyczyni się do spóźnienia na samolot. Dlatego właśnie dbamy o szybki czas reakcji naszych ślusarzy. Już w momencie gdy otrzymujemy na naszą infolinię informację o awarii we wskazane miejsce wysyłamy ślusarza, który znajduje się najbliżej miejsca zdarzenia. Czas reakcji zazwyczaj wynosi kilka, kilkanaście minut i zawsze jest ograniczony do minimum. Sam proces likwidacji usterki uzależniony jest od powagi problemu, jednak nigdy nie trwa więcej niż potrzeba.
 
Nasza firma działa przez całą dobę, przez cały rok. Pracujemy w dni świąteczna oraz w nocy ponieważ wiemy, że usterka związana z zamkiem może zdarzyć się każdemu za każdym razem, gdy używany jest zamek. Bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze, a więc nie chcemy pozostawiać naszych klientów z problemem sam na sam – wiemy bowiem, że jesteśmy w stanie naprawić usterkę w przeciągu kilku minut, a kwestia naprawy jest dla naszego klienta najważniejsza.
 
Otworzymy każde drzwi, naprawimy każdy zamek. Zapewnimy Ci to, czego nie jesteś w stanie kupić nawet z najlepszym, najdroższym zamkiem – BEZPIECZEŃSTWO.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, kontaktując się pod numerem 618-246-878

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie samochodów
- awaryjne otwieranie mieszkań
- montaż i wymiana zamków
- naprawa zamków

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Piątkowo

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Nowe Miasto
Stare Miasto

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami