Pogotowie ślusarskie Poznań Piątkowo

Jak wybrać wykonawcę?

Pogotowie ślusarskie Poznań PiątkowoKażdy z nas potrzebuje od czasu do czasu skorzystać z pomocy fachowców. Hydraulik, elektryk, gazownik, jak i ślusarz to specjaliści, których potrzebujemy przy budowie domu, po zakupie mieszkania. Warto mieć również pod ręką kontakt w przypadku awarii. We wszystkim nie pomożemy, ale ślusarstwo znamy jak nikt inny!
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo wykonuje usługi ślusarskie precyzyjnie, szybko i na najwyższym poziomie jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy naszych specjalistów jesteśmy marką rozpoznawalną w całym kraju. Dbamy o każdy detal naszej pracy.
Wszyscy nasi technicy wyposażeni są w nowoczesne i profesjonalne narzędzia. Każdy specjalista bierze udział w okresowych szkoleniach organizowanych przez najlepszych europejskich specjalistów w branży.

Co to jest pogotowie ślusarskie?

System pracy, w jakim pracujemy można określić jako pogotowie ślusarskie. Nasze usługi ślusarskie dostępne są 24 godziny na dobę. Pracujemy w każdym dniu tygodnia, jak również w święta i inne dni wolne. Pogotowie ślusarskie dyżuruje przez cały czas.
Dla łatwiejszej orientacji w naszych usługach ślusarskich, pogrupowaliśmy je w działy. Kompleksowość oraz jakość usług jest naszą wizytówką.
 
Polecamy usługi ślusarskie:

 
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo. 
 
Priorytetem Pogotowia Zamkowego w Poznaniu oddział Piątkowo jest zagwarantowanie pomocy i bezpieczeństwa poprzez świadczenie usług ślusarskich na najwyższym poziomie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo działa na terenie miasta Poznań i okolic.
Dyżur pełni pod numerem telefonu: 618-246-878


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania tj.:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Nowe Miasto
Stare Miasto

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami