Otwieranie zamków

Otwieranie zamkówPogotowie ślusarskie Poznań – zajmujemy się profesjonalną realizacją takich usług, jak otwieranie zamków drzwi mieszkań oraz samochodów. Wzywani jesteśmy w przypadku zgubienia kluczy lub zatrzaśnięcia się zamka. Każdego dnia w Poznaniu przyjmujemy wiele zgłoszeń tego rodzaju.
 
Otwieranie zamków samochodowych jest usługą wymagającą od nas nie tylko precyzji, ale i specjalistycznej wiedzy. Podejmujemy się awaryjnych otwarć zamków w pojazdach każdej marki. Ażeby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, wciąż się szkolimy i zdobywamy nową wiedzę z zakresu ślusarstwa.
Otwieranie zamków mieszkań Poznań to usługa, w której wykazujemy się profesjonalizmem. Zapewniamy, że podczas pracy Państwa drzwi nie ulegną nawet najmniejszemu zniszczeniu. Jesteśmy najlepszymi fachowcami na rynku – mogą nam Państwo zaufać.
 
Pogotowie zamkowe Poznań dba o swoich Klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa bezpieczeństwo, dlatego usługi otwierania drzwi są dla nas priorytetem. W przypadku zatrzaśnięcia się drzwi czy zagubienia kluczy, wystarczy jeden telefon na podany przez nas numer, aby nasz specjalista już w kilka chwil pojawił się pod wyznaczonym adresem.
 
Pogotowie ślusarskie Poznań - zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Telefon: 618-246-878
Czynne: 24 h / dobę

W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamka bez kluczyka
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami