Otwieranie bez kluczyka


Otwieranie zamka bez kluczyka to usługa, którą poznańskie Pogotowie ślusarskie wykonuje w tym mieście wielokrotnie każdego dnia. Wzywają nas do niej osoby, które zagubiły swój klucz lub zatrzasnęły go w środku pomieszczenia.
 
Otwieranie zamków bez kluczyka to usługa bezinwazyjna, która nawet w najmniejszym stopniu nie zniszczy Państwa drzwi. Do jej wykonania wykorzystujemy odpowiednie, najnowocześniejsze narzędzia oraz sprawdzone techniki ślusarskie. Zapewniamy, że podczas pracy działamy precyzyjnie oraz starannie.
 
Dla wielu naszych Klientów otwieranie drzwi i zamków metodą bez kluczyka jest jedyną możliwością na dostanie się do wnętrza zamkniętego pomieszczenia, dlatego też usługę tę traktujemy priorytetowo. Wystarczy wykonać jeden telefon oraz podać swój adres, a już w kilka chwil nasz wykwalifikowany specjalista pojawi się w wyznaczonym przez Klienta miejscu.
Pogotowie zamkowe Poznań sprawi, że już w kilka minut po przybyciu naszego fachowca, będą mogli Państwo swobodnie wejść do zatrzaśniętego wcześniej pomieszczenia.
 
Polecamy się jako najlepsi specjaliści na branżowym rynku!
Telefon: 618-246-878
Czynne: 24 h / dobę

W naszej ofercie posiadamy i wykonujemy:

Wymianę zamków w drzwiach Gerda
Wymianę zamków w drzwiach Mottura
Montaż zamka
Wymiana zamka
Awaryjne otwieranie
Otwieranie zamków
Otwieranie awaryjne auta
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Wkładki do zamków
Wkładki do drzwi

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami