Naprawa zamków Poznań Winogrady

Naprawa zamków Poznań WinogradyNaprawa zamków to jedna z najpopularniejszych usług, które wybierają nasi Klienci. Codzienne używanie zamków sprawia, że poddane są one zużywaniu – wiekowe zamki najczęściej nadają się jedynie do wymiany na nowsze modele, które bardzo często wykonane są z lepszej jakości materiałów. W momencie, gdy czują Państwo opór zamka podczas codziennego otwierania go, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest naprawa zamków. Obsługujemy całą dzielnicę Winogrady, gdzie całodobowo działamy dojeżdżając gratis do naszych klientów.
 
Mało kto myśli o tym, że eksploatacja zamków naraża je na zużycie. Nie zapobiegniemy czasowemu zużyciu się zamków, jednak stosując kilka trików możemy znacznie wydłużyć ich żywotność. Wystarczy raz na kilka miesięcy stosować preparat konserwujący, a podczas codziennego otwierania zachować ostrożność – nie szarpać, nie napierać gwałtownie na mechanizm. Podobną ostrożność należy zachować przy przechowywaniu i użytkowaniu kluczy – wystarczy przechowywać je z dala od twardych przedmiotów, nie używać kluczy jako otwieraczy i unikać upuszczania kluczy na twarde podłoże (np. nie zrzucać kluczy z dużych wysokości). Takie proste zabiegi mogą sprawić, że unikniemy naprawy zamka przez długie lata.
 
Co jednak jeśli nasz zamek odmówił posłuszeństwa pomimo naszej ostrożności? Wtedy z pewnością należy skontaktować się z fachowcem, który zna się na swoim fachu. Możliwa będzie naprawa poprzez zlikwidowanie problemu, jednak okazać się może, że nasz zamek wymagać będzie wymiany. Wówczas ślusarz poinformuje Cię o takiej konieczności, a następnie wspólnie wybierzecie rozwiązanie, które najbardziej przypadnie Ci do gustu i spełniać będzie Twoje wymagania.
 
Naprawiamy zamki posiadające gwarancję, jak i te, których gwarancja już upłynęła. Zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny prowadzimy na najwyższym poziomie.
 
Jako pogotowie ślusarskie stanowimy ogólnopolską sieć punktów ślusarskich – takim punktem jest nasze pogotowie Poznań Winogrady. Jesteśmy również jedynym certyfikowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO na Polskę. Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresu naprawy zamków, pomagaliśmy wielu firmom w zaprojektowaniu sieci zabezpieczającej ich firmy.
 
Zapraszamy do kontaktu. Usługę naprawy zamków prowadzimy całodobowo, do klienta dojeżdżamy natychmiastowo. Wybierając nas mają Państwo gwarancję wysoko wykonanej usługi - 618-246-878

Świadczymy również inne usługi:

- awaryjne otwieranie samochodów
- awaryjne otwieranie mieszkań
- montaż i wymiana zamków
- ślusarstwo

Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Stare Miasto
Nowe Miasto

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami