Naprawa zamków Poznań Piątkowo

Wymieniać czy naprawiać?

Naprawa zamków Poznań PiątkowoWłaściwie każdy zepsuty zamek można naprawić. Nie każdy jednak opłaca się naprawiać, dlatego warto to przemyśleć kierując się dwoma kryteriami: ekonomicznym i estetycznym.
 
1. Ekonomiczny - Naprawa zamków jest wskazana, gdy wymiana jest droższa od naprawy lub gdy dorobienie kluczy dla wszystkich użytkowników jest nie opłacalne.

2. Estetyczny - Naprawa zamków jest polecana przy unikatowych zamkach niedostępnych na terenie Polski, jak również przy zamkach i zabezpieczeniach, które są zabytkowe.
 
Przy każdej awarii nasi technicy pomogą określić koszty związane z naprawą lub wymianą zamków. Jesteśmy gotowi pomóc i doradzić Państwu w każdej sytuacji.

Dlaczego wybrać Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo?

Wieloletnie doświadczenie wsparte okresowymi szkoleniami zapewniają naszym pracownikom znajomość każdego rodzaju zamknięć i zabezpieczeń. Umożliwiają również naprawę zamków i blokad różnego typu. Dzięki nowoczesnym profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie naprawić każdy zepsuty zamek.
 
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo jest przygotowane na każdą pomoc związaną z zamkami, zabezpieczeniami i blokadami. Nasze usługi ślusarskie zapewniają kompleksowe rozwiązania każdej awarii:

 
–             awaryjne otwieranie samochodów,
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo. 
 
Dla wygody i bezpieczeństwa naszych Klientów pracujemy 24 godziny na dobę. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia, również w dni wolne od pracy i święta.
Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Piątkowo czeka na Państwa zgłoszenia pod numerem telefonu: 618-246-878


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Rataje
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare Miasto
Nowe Miasto

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami