Awaryjne otwieranie samochodów Poznań Rataje

Rozwiązanie problemu

Awaryjne otwieranie samochodów Poznań RatajeW dzisiejszym zagonionym świecie problem z zaciętym zamkiem w drzwiach samochodu czy zablokowanymi kluczykami może się zdarzyć każdemu. W takiej sytuacji ciężko zdecydować kto nam może pomóc. Elektromechanik? Mechanik? Czy może ślusarz? Najlepiej wezwać specjalistów, dla których awaryjne otwieranie samochodów to zawodowe zajęcie.

Profesjonaliści

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje pracuje całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy również w święta.
Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą wykonują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą. Biorą również udział w okresowych szkoleniach i warsztatach, które organizują najlepsi i najwięksi producenci zabezpieczeń.
Każda ekipa techniczna posiada profesjonalne narzędzia do bezszkodowego otwierania samochodów. Połączenie wiedzy, doświadczenia i odpowiednich narzędzi sprawia, że awaryjne otwieranie jest wykonane szybko, precyzyjne i bez dodatkowych uszkodzeń.
Nie ma takiego samochodu, którego Pogotowie Zamkowe w Poznaniu nie otworzy.

Usługi ślusarskie

Dla pełnej kompleksowej obsługi w naszej ofercie znajdują się również inne usługi ślusarskie. Dzięki wszystkim tym usługom jesteśmy liderami w Poznaniu i okolicach.

 
–             awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
–             naprawa zamków,
–             montaż i wymiana zamków,
–             ślusarstwo. 
 
Awaryjne otwieranie, jak i inne nasze usługi ślusarskie, wykonujemy na wezwanie lub na umówiony termin. Godzina wykonania usługi również zależna jest od Klienta. Dopasujemy się do każdej pory.
Nasze Pogotowie Zamkowe w Poznaniu oddział Rataje przyjmuje zgłoszenia pod numerem telefonu: 618-246-878


Nasze usługi świadczymy w dzielnicach Poznania:

Piątkowo
Grunwald
Jeżyce
Wilda
Winogrady
Stare miasto
Nowe miasto

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Poznaniu. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami